Merhaba, ben Gökçe diğer adıyla "Gos"

Gossef; kendi markası için her zaman yenilikçi tasarımlar içeren bir hikayeye sahip koleksiyonlar olusturmak ve diger firmaların da ürün portföylerini ve marka bilinirliklerini zenginlestirmek hedefiyle kurulan bir markadır.

 

Gossef, marka tutkusu ve mücevher pazarında 15 yılı askın tecrübesi ile dünya çapında ödüllü bir mücevher tasarımcısının bilgi birikimini kullanarak markalarını olustururken farklı ölçeklerdeki mücevher firmalarına danısmanlık ve tasarım hizmetleri sunan bir kaynaktır.

Gossef, kuyumculuk sirketlerinin satıs ve pazarlama hedeflerine göre üretim teknikleri, farklı tüketici zevkleri ve pazar ihtiyaçları hakkındaki genel bilgi birikimini kullanarak dogru tasarımları, dogru zamanda dogru yere getirmeyi taahhüt eder.

 

 

Gossef; is a brand established with the aim of creating collections with a story that always includes innovative designs for its own brand and enriching the product portfolios and brand awareness of other companies.

Gossef is a resource that provides consultancy and design services to jewelery companies of different scales while creating their brands by using the knowledge of an award-winning jewelery designer with over 15 years of experience in the jewelery market.
Gossef is committed to bringing the right designs to the right place at the right time, using its general knowledge of production techniques, different consumer tastes and market needs according to the sales and marketing objectives of the jewelry companies.


Hi, I’m Gokce aka "Gos"

GOOD DESIGN

IS

GOOD BUSINESS

Bir sonraki projenizde isbirliği yapabilmemiz için benimle iletisime geçin!

Get in touch with me so we can collaborate on your next project!

EVERYTHING

IS

POSSIBLE

AND

NOTHING

IS

IMPOSSIBLE