top of page

Mix & Match Koleksiyonu
Mix & Match Collection

Bu koleksiyonun ana esin kaynağı; Gossef tasarımlarını seven herkestir!

Gossef’in farklı kültür ve ritüellerden esinlenerek tasarladığı koleksiyonları, farklı doğal taşlar ve farklı charmlarla birleştirerek her gün farklı bir versiyonunu kullanabileceğiniz bir koleksiyon…

Gökçe 22 ayar altın kaplı pirinçten tamamen elde üretilmiş antik bir kolye tasarladı ve ucundaki kilide uygun farklı doğal taş dizileri ile charmlar hazırladı. Artık kombini yapmak size kalıyor, Gossef antik zincirinizi alarak isterseniz tek başına isterseniz ucuna charmlar eklerek isterseniz de yanına farklı renkli taş dizileri ekleyerek kullanabilirsiniz. Daha önceden almış olduğunuz kısa Gossef kolyeleriyle de birlikte takarak boynunuzda daha dolu bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tek üretilen küpelerle diğer koleksiyonlarla eşleşme yaparak bambaşka çiftler yaratabilirsiniz!

Gossef hikayeleriyle kendiniz yansıtın!

The main inspiration of this collection; Gossef is for everyone who loves designs!

A collection where you can use a different version every day by combining Gossef's collections inspired by different cultures and rituals with different natural stones and different charms.

Gökçe designed an antique necklace made entirely of 22 carat gold plated brass and prepared charms with different natural stone necklaces suitable for the lock at the end. Now it's up to you to make the combination, you can buy your Gossef antique chain and use it alone, by adding charms to the end, or by adding different colored stone strings next to it. You can get a fuller look on your neck by wearing it with the short Gossef necklaces you have bought before.

You can create different pairs by matching with other collections with single-made earrings!

Reflect on yourself with Gossef stories!

bottom of page